Je grootste zwakke schakel? Je gebruikers (maar dat hoeft niet zo te blijven)
Cybercriminelen zijn lui. Ze proberen niet eerst je firewall te kraken of je netwerk binnen te dringen. Nee, ze sturen liever een slinkse e-mail naar je collega met een linkje dat nét echt lijkt. En voor je het weet, is het bingo.
Techniek is top, maar mensen maken het verschil
Je kunt je systemen nog zo goed beveiligen, maar sommige trucs zijn gewoon te sluw. Cybercriminelen richten zich niet alleen op je IT, maar vooral op je mensen. Ze sturen overtuigende betaalverzoeken “van de baas”, of melden zogenaamd een nieuw rekeningnummer van een leverancier. En ja, dat ziet er vaak akelig echt uit.
Dat noemen we babbeltrucs, maar dan digitaal. En die werken. Niet omdat je mensen dom zijn, maar omdat ze druk zijn, goedgelovig of gewoon even niet opletten.
We hebben iets voor je gemaakt (en het is gratis)
We snappen dat je geen tijd hebt voor lange trainingen of dure consultants. Daarom hebben we de kortste security awareness training ooit ontwikkeld. Gratis. Geen e-mailadres nodig. Gewoon downloaden en delen met je team.
Wat je ermee wint?
- Je mensen herkennen sneller verdachte e-mails
- Ze weten wat ze vooral níet moeten doen
- Je verkleint de kans op een datalek of ransomware-aanval aanzienlijk
De trucjes veranderen dagelijks, maar de rode vlaggen blijven gelijk
En precies daarom werkt deze training. Want als je weet waar je op moet letten, maakt het niet uit hoe creatief die cyberboefjes worden.